Uitslagen 2014

Uitslagen poules

Ons toernooi ’14 werd mede mogelijk gemaakt door:

 Jopie Jong               Weessies installatietechniek      Blijham papier BV
 Juwelier Meijer          Dijkema's autoglas                Brons Automobielen
 Timmer Tweewielers       Alwijn slijterij & wijnerij       Century autogroep
 De Woudduif              Van Kasteel                       HANOS
 Sportpoint Nijeboer      Mannenmode Londeman               Nederlandse Uniform Academie
 SNS Bank                 Autoschade herstel Boog           Expert Bernard Peper
 Rose Garden              Post Slagerij & Partyservice      Marik Kunststoftechniek
 Van der Klei optiek      Het medaillehuis Suurd            Update Menswear/Womenswear
 Vishandel Mulder         De Reklamestudio                  Matsuru
 Tapijtboer               Karins-kadoshop                   Bakkerij Meijer
 Makro                    Comprint

Lees hier uitslagen  per School/Vereniging
 Resultaten van de meisjes  geboren in 2005 t/m 2006 Poule   2 ( 5 )

     ! 1 !Sarah      van Driel            B.V.H.S. Hoogezand  
 -33 ! 2 !Danique    Douma                JC Grou             
     ! 3 !Minke      Haadsma              Dijkmansport        
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2004 t/m 2005 Poule   1 ( 3 )

     ! 1 !Milou      Hendriks             JC Grou             
 -30 ! 2 !Melany     Rossen               Dijkmansport        
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   3 ( 7 )

     ! 1 !Amanda     Lich                 J.v.Zempo/J.I.Noord 
 -36 ! 2 !Rut        Bouwhuis             Budo Schuttersveld  
     ! 3 !Lea-Marie  Goy                  PSV Frankfurt Oder  
     ! 4 !Merijn     Brandjes             Yoshi Sleen         

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   4 ( 9 )

     ! 1 !Cindy      Oost                 Judo Tan-Ren-Jutsu  
 -40 ! 2 !Rixt       Geertsma             Judo Kings          
     ! 3 !Kim        Dijksterhuis         j.s. Wouter Meijer  
     ! 4 !Bloem      Reinders             JV THAG             

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2003 t/m 2005 Poule   5 ( 7 )

     ! 1 !Paulien    Snijder              Judo School Assen   
 -46 ! 2 !Maaike     Hinten               j.s. Wouter Meijer  
     ! 3 !Chantal    Margaroli            Yuseigachi Norg     
     ! 4 !Isabel     de Gelder            Hantei              

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2003 t/m 2004 Poule   6 ( 9 )

     ! 1 !Amy        Eenkhoorn            St.Judosport Oost   
 +53 ! 2 !Marko      Nieland              j.s. Wouter Meijer  
     ! 3 !Caylan     Wering               Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 4 !Lianne     Hoogeland            JV THAG             

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2001 t/m 2002 Poule  12 ( 5 )

     ! 1 !Marin      Visser               Dijkmansport        
 -57 ! 2 !Kamile     Nalbat               Dijkmansport        
     ! 3 !Renske     Uijthof              Judoschool Haagsma  
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule   7 ( 2 )

     ! 1 !Elin       Henninger            Sakura Apeldoorn    
 -36 ! 2 !Lotte      Vorderman            JudoteamBijsterbosch
     ! 3 !
     ! 4 !
 Resultaten van de meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule   8 ( 6 )

     ! 1 !Marije     Westra               Dijkmansport        
 -40 ! 2 !Lisa       Zhang                Dave Jonkers        
     ! 3 !Dominique  Oosting              Judo Groningen      
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule   9 ( 5 )

     ! 1 !Mei        van der Scheer       JudoteamBijsterbosch
 -44 ! 2 !Esmee      Vos                  Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 3 !Tess       Krismann             JV THAG             
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  10 (11 )

     ! 1 !Iris       Eikelboom            Judo Zutphen        
 -48 ! 2 !Fleur      Douwes               Judo Groningen      
     ! 3 !Isa        Heideveld            Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 4 !Jikke      Bijker               si Steringa         

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  11 ( 6 )

     ! 1 !Emma       de Wal               Judo Groningen      
 -52 ! 2 !Sarah      Hector               Judoschool Veendam  
     ! 3 !Cheyenne   van der Sluis        Dijkmansport        
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  15 ( 4 )

     ! 1 !Sanne      ter Steege           JudoteamBijsterbosch
 -70 ! 2 !Annelie    Bultena              Judoschool Veendam  
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1999 t/m 2000 Poule  13 ( 6 )

     ! 1 !Merle      de Ruiter            si Steringa         
 -57 ! 2 !Zoe        Klunder              Judoschool Veendam  
     ! 3 !Bien       Boerboom             Judo Groningen      
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  16 ( 6 )

     ! 1 !Rianne     Wolters              Asahi Budover. Assen
 -70 ! 2 !Esme       Nalbat               Dijkmansport        
     ! 3 !Larissa    Bultena              Judoschool Veendam  
     ! 4 !

 Resultaten van de meisjes  geboren in 1979 t/m 1996 Poule  14 ( 5 )

     ! 1 !Kim        Smit                 Judoschool Veendam  
 -60 ! 2 !Ancella    Posthumus            Judovereniging Vos  
     ! 3 !Marielle   Post                 Sakura Apeldoorn    
     ! 4 !
 Resultaten van de jongens  geboren in 2007 t/m 2008 Poule  21 ( 4 )

     ! 1 !Robert     Tonijan              Sportinn Steenwijk  
 -30 ! 2 !Siem       Harbers              JV THAG             
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2006 t/m 2007 Poule  19 ( 6 )

     ! 1 !Lean       Molog                Dijkmansport        
 -27 ! 2 !Leon       Bax                  B.V.H.S. Hoogezand  
     ! 3 !Minke      de Ruiter            Judo Kings          
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  22 ( 3 )

     ! 1 !Tim        Boijenga             Dave Jonkers        
 -30 ! 2 !Thijs      Bijma                Judo Groningen      
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  24 (14 )

     ! 1 !Redmer     Duiker               si Steringa         
 -33 ! 2 !Marin      Krebbers             Judo School Assen   
     ! 3 !Jouke      Snippe               St.Judosport Oost   
     ! 4 !Tim        Stuurman             de Splittinge       

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  26 ( 7 )

     ! 1 !Melvin     Struijk              J.v.Zempo/J.I.Noord 
 -36 ! 2 !Rick       Heidema              j.s. Wouter Meijer  
     ! 3 !Robin      Bonnee               Judo Tan-Ren-Jutsu  
     ! 4 !Lean       Wolters              Dave Jonkers        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2005 t/m 2006 Poule  28 ( 8 )

     ! 1 !Bryan      van Zijtveld         Judo Zutphen        
 -40 ! 2 !Celeste    Ebbinge              J.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 3 !Rowan      Bolleman             Judo School Assen   
     ! 4 !Gijs       Heering              Judoschool Haagsma  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2004 t/m 2005 Poule  20 ( 6 )

     ! 1 !Mark       Klokman              si Steringa         
 -27 ! 2 !Jochum     Pasma                FMT Budo            
     ! 3 !Ruben      Walinga              Judoschool Hensema  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  23 ( 5 )

     ! 1 !Jeffrey    Scherpenkate         Sportland Hasselt   
 -30 ! 2 !Jill       Giede                PSV Frankfurt Oder  
     ! 3 !Viggo      Ganzevles            Judo Zutphen        
     ! 4 !
 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  55 (11 )

     ! 1 !Ruben      Kugel                J.v.Zempo/J.I.Noord 
 -33 ! 2 !Jaylani    Akudaman             B.V.H.S. Hoogezand  
     ! 3 !Gijs       Teisman              Dijkmansport        
     ! 4 !Sebastian  Workel               JV THAG             

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  25 (11 )

     ! 1 !Quinten    van der Veen         Judo Kings          
 -33 ! 2 !Jip        Harbers              JV THAG             
     ! 3 !Justin     Schreiber            J.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 4 !Thijmen    Pereboom             St.Judosport Oost   

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  27 ( 8 )

     ! 1 !Julian     Boijenga             Dave Jonkers        
 -36 ! 2 !Milan      de Klein             Judo Ryu Muntendam  
     ! 3 !Moos       Wijnsma              Judoteam van Dijk   
     ! 4 !Niek       Schutte              JV THAG             

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  27 ( 8 )

     ! 1 !Tjeerd     Pasma                FMT Budo            
 -36 ! 2 !Luuk       Sneelooper           Judoteam van Dijk   
     ! 3 !Rik        Tekelenburg          Jigotai Diever      
     ! 4 !Twan       Cremer               Judoschool Haagsma  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  29 (11 )

     ! 1 !Anas       Schreuder            Judoschool Veendam  
 -40 ! 2 !Marick     Pereboom             St.Judosport Oost   
     ! 3 !Di-Kun     Ma                   St.Judosport Oost   
     ! 4 !Dylan      Frisart              Judo Zutphen        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  29 (11 )

     ! 1 !Thijs      Hensens              Judoschool Veendam  
 -40 ! 2 !Ruben      van Ark              Top Judo Sneek      
     ! 3 !Nick       Koehler              PSV Frankfurt Oder  
     ! 4 !Sem        Walinga              Judoschool Hensema  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2005 Poule  30 (15 )

     ! 1 !Jay        Mossel               Judoteam van Dijk   
 -44 ! 2 !Lars       van Oostrum          Judoschool Veendam  
     ! 3 !Sven       van Oostrum          Judoschool Veendam  
     ! 4 !Sil        Wijnsma              Judoteam van Dijk   

 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2004 Poule  31 ( 9 )

     ! 1 !Dennis     Dijkstra             JV THAG             
 -48 ! 2 !Willem     Vrieling             Judo Dedemsvaart    
     ! 3 !Paul       van der Weg          Judo Kings          
     ! 4 !Damian     Verkade              Asahi Budover. Assen
 Resultaten van de jongens  geboren in 2003 t/m 2005 Poule  32 ( 4 )

     ! 1 !Joost      Prins                B.V.H.S. Hoogezand  
 -53 ! 2 !Joel       Ngindu               Judoteam van Dijk   
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  33 ( 3 )

     ! 1 !Huub       kammen Van           J.v.Zempo/J.I.Noord 
 -34 ! 2 !Rico       Poppinghaus          St.Judosport Oost   
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  34 ( 7 )

     ! 1 !Sander     ter Schuur           si Steringa         
 -38 ! 2 !Mike       Folkersma            Judo Groningen      
     ! 3 !Jos        Meliesie             Judoteam van Dijk   
     ! 4 !Damian     Mulder               St.Judosport Oost   

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  34 ( 7 )

     ! 1 !Jur        Deurloo              si Steringa         
 -38 ! 2 !Hugo       Ripping              St.Judosport Oost   
     ! 3 !Nathan     Klokman              si Steringa         
     ! 4 !Sharif     Marjane              Dijkmansport        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  56 ( 7 )

     ! 1 !Julian     Grave                Judo Ryu Muntendam  
 -42 ! 2 !Selmer     vd Heide             Marco Oord          
     ! 3 !Daniel     Doedens              Juveko              
     ! 4 !Daan       Harmsen              Dijkmansport        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  35 ( 9 )

     ! 1 !Jurrien    Kugel                J.v.Zempo/J.I.Noord 
 -42 ! 2 !Kelte      van der Veen         Judo Groningen      
     ! 3 !Wouter     Sijsma               si Steringa         
     ! 4 !Jens       Jonker               Tachi Beilen        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  36 ( 8 )

     ! 1 !Daan       Moes                 St.Judosport Oost   
 -46 ! 2 !Vincent    Scheurs              St.Judosport Oost   
     ! 3 !Bjorn      Harders              J.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 4 !Jesse      Timmer               SI Tom van der Kolk 

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  36 ( 7 )

     ! 1 !Jorn       Barneveld            St.Judosport Oost   
 -46 ! 2 !Daan       Heetkamp             JV THAG             
     ! 3 !Armel      Dam                  Judo Zutphen        
     ! 4 !Owen       Wiehink              J.v.Zempo/J.I.Noord 
 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  57 ( 7 )

     ! 1 !Salomon    Oostra               Judo Groningen      
 -50 ! 2 !Djemen     Hogerman             Judo Groningen      
     ! 3 !Silvan     Bulthuis             J.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 4 !Sem        Kroeger              Judoschool Hensema  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  58 ( 6 )

     ! 1 !Jesse      Wever                si Steringa         
 -50 ! 2 !Jan willem Loer                 J.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 3 !Wouter     Tijink               JV THAG             
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  37 ( 5 )

     ! 1 !Huub       Raspe                B.V.H.S. Hoogezand  
 -50 ! 2 !Jenz       Bottema              Judoschool Hensema  
     ! 3 !Jordy      de Haan              Judoschool Hensema  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  39 (11 )

     ! 1 !Marcel     Luimstra             Judoschool Hensema  
 -55 ! 2 !Maikel     Frank                SI Tom van der Kolk 
     ! 3 !Axel       Heeren               j.s. Wouter Meijer  
     ! 4 !Guido      Kikkert              Judo Dedemsvaart    

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  39 ( 9 )

     ! 1 !Rik        Fissering            Judo Ryu Muntendam  
 -55 ! 2 !Gijs       Wiegman              si Steringa         
     ! 3 !Jeroen     de Gelder            Hantei              
     ! 4 !Dimitri    Boer                 Judovereniging Vos  

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  41 ( 9 )

     ! 1 !Tsjuck     Kingma               Judoschool Veendam  
 -60 ! 2 !Wouter     Wieske               J.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 3 !Jasper     Jager                Judo Groningen      
     ! 4 !Jhon Deivy de Waard             JudoteamBijsterbosch

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  41 ( 9 )

     ! 1 !Nick       laan van Der         J.v.Zempo/J.I.Noord 
 -60 ! 2 !Geert jan  van Zwieten          si Steringa         
     ! 3 !Nelson     Grouw                Budover. Hoogeveen  
     ! 4 !Stan       Maring               Dijkmansport        

 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  43 (12 )

     ! 1 !Jeroen     Hessels              si Steringa         
 -66 ! 2 !Bas        Kloezen              si Steringa         
     ! 3 !Bram       vd Elst              Dijkmansport        
     ! 4 !Petrik     van Wesel            Asahi Budover. Assen
 Resultaten van de jongens  geboren in 2000 t/m 2002 Poule  46 ( 8 )

     ! 1 !Maarten    van Ark              Top Judo Sneek      
 -81 ! 2 !Luc        de Greef             Judo Zutphen        
     ! 3 !Kylian     Bulthuis             J.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 4 !Lammert    Dijkstra             si Steringa         

 Resultaten van de jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  38 ( 2 )

     ! 1 !Matthijs   Woolderink           JV THAG             
 -50 ! 2 !Coen       Waardenburg          J.v.Zempo/J.I.Noord 
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  40 ( 5 )

     ! 1 !Leon       Struik               Asahi Budover. Assen
 -55 ! 2 !Jorne      Verveld              St.Judosport Oost   
     ! 3 !Mathijs    Woolderink           JV THAG             
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  42 ( 5 )

     ! 1 !Pim        Snippe               Dijkmansport        
 -60 ! 2 !Joost      Everts               Judoschool Veendam  
     ! 3 !Niels      Bosma                Judo Groningen      
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  44 ( 7 )

     ! 1 !Bram       Heijmans             St.Judosport Oost   
 -66 ! 2 !Leroy      Schuijers            B.S.V. Anbergen     
     ! 3 !Rutger     Vreriks              Judo Losser         
     ! 4 !Roy        Aeilkema             Judoschool Veendam  

 Resultaten van de jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  47 (11 )

     ! 1 !Jesse      Krekelaar            J.v.Grootegast      
 -73 ! 2 !Reinder    Veldman              Dijkmansport        
     ! 3 !Youri      Wolda                Dijkmansport        
     ! 4 !Martijn    van der Veen         J.v.Grootegast      

 Resultaten van de jongens  geboren in 1997 t/m 1999 Poule  49 ( 6 )

     ! 1 !Jan        Reijntjens           Judo Groningen      
 -90 ! 2 !Hylke      Ringenaldus          Budover. Hoogeveen  
     ! 3 !John       Giede                PSV Frankfurt Oder  
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1990 t/m 1996 Poule  48 ( 3 )

     ! 1 !Damian     van Miltenburg       Judo Academie Amster
 -73 ! 2 !Jorn       Poelman              Judo Ryu Maasduinen 
     ! 3 !
     ! 4 !
 Resultaten van de jongens  geboren in 1990 t/m 1996 Poule  51 ( 2 )

     ! 1 !Younes     Braakhuis            St.Judosport Oost   
 -100! 2 !Rowan      de Winter            St.Judosport Oost   
     ! 3 !
     ! 4 !

 Resultaten van de jongens  geboren in 1984 t/m 1996 Poule  45 ( 4 )

     ! 1 !Danny      Drent                si Steringa         
 -66 ! 2 !Hernan     Verstoep             Sakura Apeldoorn    
     ! 3 !
     ! 4 !